Naslovnica Vijesti Organizacija Program Kontakt
Glavni izbornik
Vijesti
Klub zastupnika
Laburisti u JL(R)S
Dokumenti
Programski dokumenti
Tijela stranke
Home / Izbori 2013. / Kandidature

Kandidati za izbor općinskih načelnika, gradonačelnika i župana

Kandidati Hrvatskih laburista - Stranke rada za izbor općinskih načelnika, gradonačelnika, župana i gradonačelnika Grada Zagreba (i njihovih zamjenika) i kandidati za zamjenike općinskih načelnika, gradonačelnika i župana iz redova pripadnika nacionalnih manjina

NOVI LJUDI - NOVA POLITIKA

NAPOMENA:
Životopisi i fotografije kandidatkinja i kandidata dostupni su odabirom oznake Klikni me! kod svakog naziva županije, grada ili općine ILI klikom na županiju, grad ili općinu.
Fotografije u većem formatu dostupne su u
galeriji.

Popis internetskih stranica kandidata potražite na Facebook

 

BJELOVARSKO - BILOGORSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: Siniša Mitag; Andrej Antolić; Neda Lesar, prof.
Klikni me! Grad Daruvar: Vladan Ivković, dipl.uč.; Željka Kollert, nast. raz. nast.; Mario Golem, dipl.ing.

 

DUBROVAČKO - NERETVANSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Grad Dubrovnik: dr.sc. Matko Bupić; Dolores Lujić, dipl.iur.; Maro Kristić, mag.oec.

 

GRAD ZAGREB

Klikni me! Grad Zagreb: Branko Vukšić, dipl.nov., bacc.posl.ek.; Ivan Maloča, univ.spec.oec.; Sara Bajlo Cindrić, mag.oec. 

 

ISTARSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: doc.dr.sc. Ticijan Peruško; Marčelo Miletić, dr.med.spec.kirurg; Nansi Tireli
Klikni me! Grad Labin: William Negri; Edina Okanović; Ivan Batelić
Klikni me! Općina Ližnjan: Livio Družeta, dipl.oec.; Mario Radešić
Klikni me! Općina Medulin: Đorđe Kerić; Damir Bubičić

 

KOPRIVNIČKO - KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

Klikni me! Grad Đurđevac: Luka Kokotić; Milorad Potkonjak, mag.pol.
Klikni me! Grad Koprivnica: Darko Tetec; Miodrag Maričić, Siniša Bosanac
Klikni me! Grad Križevci: Damir Špoljar; Anica Žulj, uč. raz. nast.; Stojan Miščević, prof.
Klikni me! Općina Sveti Ivan Žabno: Jerko Mišura; Zvonko Peharda

 

KRAPINSKO - ZAGORSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: mag.pol. Natalija Lukec, prof.; Tea Vdović, mag.psych; Tomislav Končevski
Klikni me! Grad Krapina: Alen Spiegl, dipl.ing.; Suzana Herceg; Vjekoslav Vidović, prof.
Klikni me! Grad Donja Stubica: Luka Grabušić, dipl.oec.; Sandra Belinić, dipl.kineziolog
Klikni me! Općina Đurmanec: Ivica Pelin; Velimir Klasić, dipl.ing.
Klikni me! Općina Sveti Križ Začretje: Ratko Mušica; Vesna Vorih
Klikni me! Općina Veliko Trgovišće: Robert Greblički, ing.; Štefica Kukolja, ing.građ.
Klikni me! Općina Petrovsko: Damjan Bajčić, ing.; Goran Živičnjak, bacc.edu.matk.

 

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: Marijan Belčić; Petra Kovačić, mag.iur.; Mladen Babić, dipl.geo.
Klikni me! Grad Čakovec: Denis Šarić; Krunoslav Bedi, prof.; Rajko Bulat
Klikni me! Općina Dekanovec: Željko Žerjav; Monika Tomašek
Klikni me! Općina Donja Dubrava: Mario Mikulan; Elizabeta Horvat
Klikni me! Općina Donji Kraljevec: Tamara Recek; Milica Runjak
Klikni me! Općina Mala Subotica: Miran Pintarić; Željka Bratko

 

OSJEČKO - BARANJSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: Miroslav Varga, dipl.ing.stroj.; Antun Kapraljević; Vladimir Cindrić
Klikni me! Grad Đakovo: Sanja Katić; Nikola Lelas; Dražen Rajher
Klikni me! Grad Osijek: Prof. Jaroslav Pecnik, Silvija Dološić, mag.iur., Bruno Zorić
Klikni me! Općina Darda: Ivan Mesarić; Liana Mur
Klikni me! Općina Petrijevci: Tihomir Reiter; Igor Valpovac
Klikni me! Općina Satnica Đakovačka: Marko Mikešić, Mirela Mikešić

 

POŽEŠKO - SLAVONSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Općina Velika: Željko Matajić; Marija Franić

 

PRIMORSKO - GORANSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: Hrvoje Maračić; Dina Domijan, mag.oec.; Jelena Krpan, prof.
Klikni me! Grad Mali Lošinj: Dorian Božičević, mag.teol.; Irena Dlaka, prof.
Klikni me! Grad Rijeka: dr.sc. Predrag Šustar; Vedran Sabljak, ing.; Danijel Paliska, dipl.oec.
Klikni me! Općina Omišalj: Nikola Brozić, mag.edu.; Nikola Dujmović, mag.ing.

 

SISAČKO-MOSLAVAČKA

Klikni me! Županija: Mladen Novak, ing.; Tijana Preradović, dipl.oec.; Dubravko Zobel, ing.
Klikni me! Grad Hrvatska Kostajnica: Tomislav Žličarić; Đurđica Petrović, mag.oec. 

 

ŠIBENSKO - KNINSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Grad Knin: Marijo Blatančić, dipl.oec.; Tamara Ljulj; Predrag Lončar
Klikni me! Grad Šibenik: Slaven Jakelić, dipl.oec.; Miroslav Krnić, dipl.inž.inf.; Jurica Pažanin, dipl.oec.
Klikni me! Općina Tisno: Denis Obratov; Katarina Perina

 

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA

Klikni me! Županija: Siniša Miličić; Davor Golub; Ivana Pomahač, mag.educ.philol.angl.et litt. comp.
Klikni me! Grad Ludbreg: Zlatko Drašković, univ.bacc.oec.; Anica Katana, ing.
Klikni me! Grad Novi Marof: Smiljka Bužić; Marko Đurin, mag.inž.ele. i inf. tehn.; Zoran Žugec, sv.prv.inf.
Klikni me! Grad Varaždin: Božidar Kolarić; Jadranka Lukavečki; Božica Čićek-Mutavdžić
Klikni me! Grad Varaždinske Toplice: Dragutin Sakač, inž.; Stanko Medvedec, inž.

 

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

Klikni me! Grad Jastrebarsko: Željko Kovač, oec.; Mira Komazec, dipl.politolog; Željko Dimnjaković, dipl.iur.
Klikni me! Općina Križ: Marko Magdić, struč.spec.oec.; Mladen Rogić


Vezano na ovu temu
Priprema za ispis
Hrvatski laburisti - Stranka rada | Ulica baruna Trenka 5, 10000 Zagreb | +385 (0)1 8890-750 | http://laburisti.com | Ulaz za korisnike